تبلیغات

امارات متحده عربی با توسعه روز افزون، آسمان خراش هایی که تا افق ادامه می یابند، و معروف ترین سواحل جهان، امروزه تبدیل به یک مقصد تفریحی و سیاحتی محبوب برای خانواده ها شده است. جاذبه های توریستی فوق العاده نظیر برج  خلیفه دبی و مسجد مدرن شیخ زاید ، تور امارات دبی را تبدیل به لوکس ترین مقصد تور مسافرتی کرده است. همچنین به علت نرخ درهم امارات سفر به تور نوروزی دبی و امارات برای ایرانیان امکان پذیر است .

هرچند اگر در زیر این ظواهر کاوش کنید، خواهید این دید که در این منطقه چیزی بیش از آسمان خراش ها، فروشگاه ها و سواحل شنی وجود دارد. دوستداران فرهنگ می توانند قبل از جستجو در قلعه های بیشماری که پیش تر ها و قبل از ساخت آسمان خراش های پر زرق و برق از خط ساحلی محفاظت می کردند، در شب های پر ستاره کویر در پیشینه بادیه نشینی این کشور به کاوش بپردازند. از طرف دیگر برای دوستداران طبیعت، کویر از جایی آغاز می شود که شهرها تمام می شوند و قله های ناهموار رشته کوههای حجر محل مناسبی برای ماجراجویی هستند.

 

برج Khalifa

برج خلیفه یکی از معروف ترین ساختمان های امارات متحده عربی است و ساختمانی به بلندی آسمان دبی است. نه تنها بلندترین ساختمان جهان است بلکه مدعی است که  القاب بلندترین عرشه مشاهده و بلندترین مسیری که توسط آسانسور پیموده می شود را نیز داراست. یک سفر به "عرشه مشاهده" که دارای چشم اندازی خیره کننده از سرتاسر امارات دبی است سیاحتی است که برای اکثر توریست ها جالب است هرچند افرادی که از سرگیجه رنج می برند بهتر است از این ماجراجویی صرف نظر کنند.برج خلیفه از مهم ترین جاذبه های گردشگری تور دبی است .یکی از بهترین مراکز خرید در تور دبی در نزدیکی  همین برج قرار دارد.

 

مسجد بزرگ شیخ زاید

مسجد بزرگ شیخ زاید یک مسجد ماموتی مدرن فوق العاده زیباست. ترکیب طراحی معاصر و مهارت های پیشه وری سنتی این مسجد را تبدیل به یک هارمونی مدرن و در عین حال باستانی تور ارزان امارات کرده است. این مسجد با وفور طلای به کار رفته در آن، آثار موزائیکی و شیشه ای، سازه های غول پیکر مرمرین و تضاد کورکننده سنگ سفیدش در زیر آسمان آبی اماراتی، همه مسافران تور نوروزی را که پا به درون می گذارد خیره و مبهوت می کند.

منبع مطلب :جاذبه های گردشگری برتر در امارات - قسمت اول

هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha