تبلیغات

در تایلند دور از مهم ترین شهرهای تور تایلند جزیره ی کوچک بی سکنه ای به نام کوهینگام وجود دارد که تقریبا کسی جرات بازدید از آن را ندارد. طبق باور مردم بومی کشور تایلند خدایان کل این جزیره را با سنگریزه های سیاه آراستند .

جزیره طلسم شده سنگریزه های سیاه ، کوهینگام

این سنگریزه های براق و سیاه رنگ بسیار با ارزش اند زیرا بر اساس افسانه ها متعلق به خدایان تایلند هستند و خدای Tarutao  این جزیره را طلسم کرده است . هر بازدید کننده ای که جرئت کند حتی یکی از این سنگریزه ها را با خود به خارج از جزیره ببرد تا ابد نفرین خواهد شد . هر ساله دفتر پارک ملی کشور خوش آب و هوای تایلند که مسئول جزیره هم هست ده ها سنگریزه دریافت میکنند که از طرف توریستی های تور نوروزی تایلند پس فرستاده شده که میخواهند از این طلسم خلاص شوند . سنگ های کوهینگام باید در کوهینگام باقی بمانند مگر اینکه بخواهید ریسک خشمگین شدن خدای Tarutaooo را بپذیرید!

جزیره کوهینگام

اگرچه سنگ ها نباید از جزیره خارج شوند ، در داخل جزیره میتوانید تا دلتان بخواهد با آنها بازی کنید تا کودک درونتان راضی شود . مردم بومی بااین سنگ ها عبادتگاه های مینیاتوری میسازند (مانند عکس بالا) روبروی آن زانو زده و برای برآورده شدن آرزو هایشان دعا میکنند .

توریست ها معمولا از این سنگ ها برای نوشتن جملاتی مانند دوستت دارم ها و نام شان استفاده میکنند . به این جزیره بروید و از تماشای جزیره و سنگ های استثنایی اش لذت ببرید فقط سنگ ها را در جزیره رها کنید !

بهتر از قبل سفر به تور لحظه آخری تایلند جزیره کوهینگام بدانید :

در جزیره پیرمردی را پیدا کرده و حسابی سر قیمت چانه بزنید تا شما را به یک تور طولانی با قایق روی آبهای جزیره کوهینگام تور تایلند ببرد .

منبع مطلب : نفرین خدایان جزیره کوهینگام تایلند

هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha